Sizde kurumunuz ihtiyaçları paralelinde sesli mesajlaşma çözümlerimizi ihtiyaçlarınıza özel kullanabilirsiniz. Sizlere fikir vermek için aşağıdaki örnek senaryoları inceleyebilirsiniz…

Siyasi Propaganda

Toplantı Bildirimi

Dernek yada Odanızın üyelerine toplantı duyurularınızı,etkinliklerinizi ve bilgilendirmelerini sesli mesajla iletin.


Belediye Duyuruları

Sergi, fuar, açılış ve davet gibi sosyal, kültürel etkinliklerinizi, ihale duyurularını hemşerilerinize sesli mesajla iletin.


Emlak Borcu Bildirimi

İndirim ve Kampanya Bildirimi

İndirimli ürünlerinizi ve kampanyalarınızı müşterilerinize duyurmanın en etkin ve en farklı yolu Digitone (SesliMesaj).


Kutlama Mesajları

Yılbaşı, kandiller, kutsal günler gibi özel günlerde müşterilerinizi tebrik edip onları düşündüğünüzü hissettirerek müşteri bağlılığınızı arttırın.


Açılış Bildirimi

Artık açılışlarınızı bölgenizde yaşamayan potansiyel müşterilere de Digitone (SesliMesaj) Alan Araması sayesinde, duyurmanız mümkün.


Etkinlik Duyuruları

Fuar, sergi, konser, yarışma, eğlence,çekiliş gibi etkinliklerinizi binlerce kişiye istediğiniz ses ve müzik eşliğinde gümbür gümbür duyurun.


Yeni Proje Bildirimi

Yeni proje satışlarını, ihale duyurularını, Digitone ( SesliMesaj) sistemini kullanarak yapın, pazarlama ve tanıtımlarınıza güç katın.


Bebek Doğumlarını Bildirin

Digitone ile bebek doğumlarını bebeğin anne ve babasının sesinden duyurun en mutlu günlerinde mutluluklarını sevdikleri ile paylaşmalarına yardımcı olun.


Gayrimenkullerinizi Duyurun

Markanız için birebir pazarlama olanağından yararlanın , markanızın cingılı ile birlikte profosyenel okuduğunuz ses dosyası ile hedef kitlenize kendinizi hatırlatın, güçlü yönlerinizi öne çıkarın.


Randevu Hatırlatması

Müşterilerinize, üyelerinize randebu tarih ve saatlerini sesli mesaj ile hatırlatın.


Dilerseniz ” Üyelik & Kayıt ” servisini kullanın detaylar için sizi arayalım. Üyelik & Kayıt